SHOWROOM KÁVOVAROV

Vítame Vás vo virtuálnej prehliadke nášho showroomu kávovarov Saeco, Gaggia, predajných automatov Bianchi Vending a zrnkovej kávy Caffé Boasi. Servisné stredisko a showroom kávovarov sa nachádza v centrále našej spoločnosti v Banskej Bystrici na Zvolenskej ceste 37A. Aj prostredníctvom nášho showroomu kávovarov a odborného servisného strediska sa zameriavame na predaj profesionálnych automatických kávovarov pre kancelárie a firmy a profesionálnych pákových kávovarov pre hotely, reštaurácie a kaviarne značiek Saeco a Gaggia a opravy celého spektra domácich a profesionálnych kávovarov značiek Saeco, Gaggia, De'Longhi, Jura a Philips.

Kompletné služby

Široký sortiment kávovarov, doplnkové produkty a služby, ponuka čerstvo praženej kávy, kvalifikované opravy pod jednou strechou.

Opravy kávovarov

Plne vybavené servisné stredisko s tímom vyškolených technických špecialistov, záručné a pozáručné opravy kávovarov.

Profesionálny prístup

Profesionálne poradenstvo, odborné zaškolenie, individuálne riešenia pre dokonalý kávový režim vo Vašej prevádzke.

Dokonalý zážitok z kávy

Našim cieľom je Váš dokonalý zážitok z kávy, preto poskytujeme pomoc a poradenstvo s výberom vhodného kávovaru presne podľa Vašich potrieb.

Novinky a aktuálne modely kávovarov kedykoľvek k dispozícií

Aktuálne modely kávovarov značiek Saeco a Gaggia si môžete v prítomnosti nášho vyškoleného personálu prehliadnuť a vyskúšať, keďže všetky kávovary sú zapojené a je tak možné otestovať ich prevádzku, výkon a proces prípravy kávových nápojov. Ochotne Vám poradíme vhodný typ kávovaru pre Vaše potreby a zaškolíme Vás na jeho používanie a základnú starostlivosť. Kávovar si môžete u nás následne ihneď zakúpiť.
Ku kávovarom poskytujeme ďalšie doplnkové vybavenie a technické riešenia ako stojany, platobné systémy, filtračnú technológiu, čistiace prostriedky a samozrejme sortiment kvalitnej zrnkovej kávy Caffè Boasi z talianskej rodinnej pražiarne, ktorú dovážame čerstvo praženú v pravidelných intervaloch ako aj porcelán pre perfektnú prezentáciu kávy vo Vašej firme alebo prevádzke.
V našom portfóliu nájdete aj vysokovýkonné kávovary s možnosťou prípravy nápojov zo sušeného mlieka, čokolády a iných nápojov, tieto náplne máme taktiež skladom a kávovar odborne nastavujeme, aby výsledné nápoje boli kvalitné a chuťovo vyvážené. V prípade potreby je možné nastaviť kávovary aj pre Vami vybrané náplne a veľkosti šálok, aby boli pripravené pre Vašu prevádzku.




Prezentácie noviniek

• Prezentácie aktuálnych modelov a noviniek kávovarov značky Saeco Professional a Gaggia Milano
• Zákaznícka podpora a poradenstvo pri výbere kávovaru do Vašej firmy, prevádzky
• Všetky kávovary si u nás môžete vyskúšať s Vašou vlastnou kávou, prípadne s prémiovou talianskou značkou zrnkovej kávy Caffé Boasi
Príjem kávovarov do servisu - značky Saeco, Gaggia, Philips, De´Longhi, Jura

Konzultácie

• Profesionálna príprava kávy naším baristom
• Školenia a konzultácie
• Degustácie a ochutnávky kávy
Prenájom priestorov shoowromu na školenia a eventy, konferencie...
Zapožičanie kávovarov a kávový catering na rôzne podujatia

Káva a doplnky

• 6 druhov talianskej zrnkovej kávy Caffé Boasi
• 3 druhov talianskej mletej kávy Caffé Boasi
• Náplne do plnoautomatických kávovarov pre samoobslužné zariadenia, raňajkovú kávu v hoteloch - 100 % sušené mlieko, cukor, kvalitná čokoláda, ochutené cappuccino nápoje, instantný čaj
• Profesionálny hrubostenný porcelán na prípravu kávy (espresso šálky a cappuccino šálky)
• Doplnky pre prípravu kávy so sebou a kávový catering (poháriky, miešadlá, cukor a pod.)