SERVIS KÁVOVAROV
Saeco, GAGGIA, De'Longhi, Jura a Philips

V našom servisnom stredisku poskytujeme našim partnerom ale aj fyzickým osobám kompletné technické zázemie a odborné poradenstvo, záručné opravy kávovarov značiek Saeco a Gaggia a pozáručný servis kávovarov značiek Saeco, Gaggia, De'Longhi, Jura a Philips.

KONTAKT
NA SERVIS KÁVOVAROV

Exkluzívne rozširujeme opravy kávovarov o značky De'Longhi, Jura a Philips

Vieme, že následná starostlivosť je pri tomto type produktu kľúčová, preto našim klientom poskytujeme kompletné technické zázemie a odborné poradenstvo, záručné opravy a pozáručný servis kávovarov. Kvalitná príprava kávy predstavuje súčasť firemnej kultúry a nefunkčný kávovar znižuje komfort zamestnancov aj klientov, preto väčšinu drobných technických závad odstraňujeme okamžite telefonicky prostredníctvom nášho call centra. V prípade väčších závad a nutnosti opravy sme Vám k dispozícií osobne v priestoroch nášho showroomu.
Pri prijatí kávovaru do servisného strediska sa Vám ochotne venuje náš personál, ktorý diagnostikuje možnú technickú závadu a informuje Vás o ďalšom postupe. Náš technický tím má dlhoročné skúsenosti s opravami najrôznejších technických závad, preto sa na nás môžete s dôverou obrátiť. Po vyše 27 ročných skúsenostiach s opravami kávovarov exkluzívne rozširujeme služby pozáručných opráv a servisov o značky De'Longhi, Jura a Philips, čím pokrývame starostlivosť o väčšinu najznámejších modelov domácich aj profesionálnych automatických a pákových kávovarov na našom trhu.

KOMPLETNÉ SLUŹBY NA JEDNOM MIESTE

V našom servisnom stredisku pracujeme s originálnymi náhradnými dielmi, poskytujeme odborné poradenstvo. K dispozícii sú doplnkové produkty - filtračné zariadenia, čistiace prostriedky, platobné systémy, čerstvo pražená káva a porcelán, to všetko u nás nájdete pod jednou strechou.

ODBORNÉ OPRAVY KÁVOVAROV

Plne vybavené servisné stredisko s tímom vyškolených technických špecialistov vykonáva diagnostiku porúch kancelárskych, profesionálnych aj domácich kávovarov, poskytuje záručné a pozáručné opravy kávovarov rôznych značiek.

TECHNICKÁ PODPORA A ZAŠKOLENIE

Môžete sa na nás s dôverou obrátiť, poskytujeme profesionálne poradenstvo v oblasti kávovarov, telefonickú podporu v prípade jednoduchších porúch, odborné zaškolenie, individuálne riešenia pre dokonalý kávový režim vo Vašej prevádzke.

PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP

Našim cieľom je Váš dokonalý zážitok z kávy a funkčný kávovar, preto dbáme o rýchly servis kávovarov, flexibilnú komunikáciu s klientom a nastavenie kávovaru podľa požiadaviek klienta na základe jeho preferovaného druhu kávy, náplní a objemu nápojov.

MÁM ZÁUJEM O SERVIS KÁVOVARU
27

ROKOV SKÚSENOSTÍ


S OPRAVAMI KÁVOVAROV