OPRAVY KÁVOVAROV Saeco, GAGGIA, De'Longhi, Jura a Philips

Aj prostredníctvom nášho showroomu kávovarov a odborného servisného strediska sa zameriavame na predaj profesionálnych automatických kávovarov pre kancelárie a firmy a profesionálnych pákových kávovarov pre hotely, reštaurácie a kaviarne značiek Saeco a Gaggia a opravy celého spektra domácich a profesionálnych kávovarov značiek Saeco, Gaggia, De'Longhi, Jura a Philips. Servisné stredisko a showroom kávovarov sa nachádza v centrále našej spoločnosti v Banskej Bystrici na Zvolenskej ceste 37A.

Novinky a aktuálne modely kávovarov kedykoľvek k dispozícií
Aktuálne modely kávovarov značiek Saeco a Gaggia si môžete v prítomnosti nášho vyškoleného personálu prehliadnuť a vyskúšať, keďže všetky kávovary sú zapojené a je tak možné otestovať ich prevádzku, výkon a proces prípravy kávových nápojov. Ochotne Vám poradíme vhodný typ kávovaru pre Vaše potreby a zaškolíme Vás na jeho používanie a základnú starostlivosť. Kávovar si môžete u nás následne ihneď zakúpiť. Ku kávovarom poskytujeme ďalšie doplnkové vybavenie a technické riešenia ako stojany, platobné systémy, filtračnú technológiu, čistiace prostriedky a samozrejme sortiment kvalitnej zrnkovej kávy Caffè Boasi z talianskej rodinnej pražiarne, ktorú dovážame čerstvo praženú v pravidelných intervaloch ako aj porcelán pre perfektnú prezentáciu kávy vo Vašej firme alebo prevádzke. V našom portfóliu nájdete aj vysokovýkonné kávovary s možnosťou prípravy nápojov zo sušeného mlieka, čokolády a iných nápojov, tieto náplne máme taktiež skladom a kávovar odborne nastavujeme, aby výsledné nápoje boli kvalitné a chuťovo vyvážené. V prípade potreby je možné nastaviť kávovary aj pre Vami vybrané náplne a veľkosti šálok, aby boli pripravené pre Vašu prevádzku.

Kompletné služby

Široký sortiment kávovarov, doplnkové produkty a služby, ponuka čerstvo praženej kávy, kvalifikované opravy pod jednou strechou.

Opravy kávovarov

Plne vybavené servisné stredisko s tímom vyškolených technických špecialistov, záručné a pozáručné opravy kávovarov.

Profesionálny prístup

Profesionálne poradenstvo, odborné zaškolenie, individuálne riešenia pre dokonalý kávový režim vo Vašej prevádzke.

Dokonalý zážitok z kávy

Našim cieľom je Váš dokonalý zážitok z kávy, preto poskytujeme pomoc a poradenstvo s výberom vhodného kávovaru presne podľa Vašich potrieb.
Exkluzívne rozširujeme opravy kávovarov o značky De'Longhi, Jura a Philips

Vieme, že následná starostlivosť je pri tomto type produktu kľúčová, preto našim klientom poskytujeme kompletné technické zázemie a odborné poradenstvo, záručné opravy a pozáručný servis kávovarov. Kvalitná príprava kávy predstavuje súčasť firemnej kultúry a nefunkčný kávovar znižuje komfort zamestnancov aj klientov, preto väčšinu drobných technických závad odstraňujeme okamžite telefonicky prostredníctvom nášho call centra. V prípade väčších závad a nutnosti opravy sme Vám k dispozícií osobne v priestoroch nášho showroomu.
Pri prijatí kávovaru do servisného strediska sa Vám ochotne venuje náš personál, ktorý diagnostikuje možnú technickú závadu a informuje Vás o ďalšom postupe. Náš technický tím má dlhoročné skúsenosti s opravami najrôznejších technických závad, preto sa na nás môžete s dôverou obrátiť. Po vyše 27 ročných skúsenostiach s opravami kávovarov exkluzívne rozširujeme služby pozáručných opráv a servisov o značky De'Longhi, Jura a Philips, čím pokrývame starostlivosť o väčšinu najznámejších modelov domácich aj profesionálnych automatických a pákových kávovarov na našom trhu.

20

ROKOV SKÚSENOSTÍ


S OPRAVAMI KÁVOVAROV
MÁM ZÁUJEM O SERVIS KÁVOVARU