DAVITAL | VŠETKO PRE VÁŠ COFFEE BREAK

Spoločnosť DAVITAL je rodinná spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti prevádzky nápojových a snackových automatov od roku 1992. Po revolúcii sme sa stali priekopníkmi automatizovaného predaja kávy, kávových nápojov a občerstvenia prostredníctvom predajných automatov na Slovensku.

„Našou hlavnou myšlienkou je priniesť zákazníkom kvalitný nápoj a občerstvenie 24 hodín denne, 7 dní v týždni kdekoľvek sa práve nachádzajú...“

Výborná káva

Kdekoľvek

24 hodín denne

V súčasnosti prevádzkujeme kávové, kombinované, snackové automaty značiek Bianchi, FAS International, Omnimatic a Saeco na horúce nápoje a občerstvenie vo vlastnej sieti automatov na celom území Slovenska. Zabezpečujeme zdravý pitný režim prostredníctvom dávkovačov vody. Staráme sa o pravidelné doplňovanie, hygienu a servis zariadení. K našim zákazníkom patria výrobné závody, administratívne budovy, manažérske centrá, súkromné firmy ako aj stredné a vysoké školy. Ponúkame tiež náhradné diely, platobné systémy, opravy a zaškolenie.

Kompletné služby pre Váš coffee break

• Najkomplexnejšie služby v oblasti profesionálneho kávového riešenia pre firmy
• Profesionálny a ústretový prístup k zákazníkom
• Inovatívne technológie a riešenia
• Spoľahlivý a odborný servis
• Originálne náhradné diely
• Servisné produkty a platobné systémy
• Automaty na horúce nápoje a občerstvenie dostupné 24/7/365
• Prémiový vending
• Extra veľké nápoje pre kávu so sebou s objemom až 300 ml - 30 nápojov na jednom mieste
• Kancelárske kávovary a servis pre Váš dokonalý coffee break
• Profesionálne kávovary a mlynčeky na kávu
• Zdravý pitný režim
• Exkluzívna značka zrnkovej kávy Caffè Boasi a kvalitné náplne
MÁM ZÁUJEM O PREDAJNÝ AUTOMAT

Skutočná šálka espressa

Spolupracujeme s dodávateľmi kvalitných náplní do našich predajných automatov a sortiment prispôsobujeme požiadavkám našich zákazníkov. Tomu sme prispôsobili aj menu nápojov, ktoré zobrazujeme ako v kaviarni, ako aj parametre nápojov - naše espresso je pripravené z čerstvo praženej, čerstvo pomletej kávy, má správnu teplotu, objem a arómu a pre jeho prípravu sa využíva filtrovaná voda vďaka filtračným zariadeniam, ktoré umiestňujeme do kávomatov.

Prémiová káva

Správne nastavenie

Filtrovaná voda

„Našou prioritou je preniesť parametre espressa a ďalších nápojov na báze espressa v čo možno najkvalitnejšej podobe
do našej ponuky kávomatov.“

Pre nápoje s mliekom a príchuťami využívame 100 % sušené mlieko a najkvalitnejšiu čokoládu. Prémiové nápoje servírujeme do papierového, ekologického pohárika. Výsledkom je perfektná “šálka” resp. pohárik kávy pre Vás. Myslíme však aj na ostatných, v ponuke nájdete aj nápoje pripravené z instantnej kávy ako aj ponuku bezkofeinových nápojov - rôzne druhy čokolád, čaju, milky shakeov a ďalšie obľúbené nápoje. Našu ponuku pravidelne obmieňame, sezónne upravujeme a prispôsobujeme preferenciám našich zákazníkov.

Servisné stredisko a showroom kávovarov

V našej ponuke nájdete automatické kancelárske aj profesionálne Horeca kávovary, mlynčeky na kávu a predajné automaty značiek Saeco a Gaggia, ktoré si môžete pozrieť v našom showroome v Banskej Bystrici. Poskytujeme záručné a pozáručné opravy na tieto ako aj ďalšie značky kávovarov (De'Longhi, Jura a Philips) a odborné poradenstvo. Ponúkame komplexné poradenstvo v oblasti kávovarov, v ponuke máme náhradné diely, filtračné zariadenia a čistiace prostriedky. Pre našich klientov, kancelárie, kaviarne, reštaurácie aj súkromné osoby ponúkame exkluzívnu značku talianskej kávy najvyššej kvality Caffè Boasi.

Spoločensky zodpovedné podnikanie

Od začiatku pôsobenia našej spoločnosti aktívne podporujeme celé spektrum združení a podujatí. Zameriavame sa na podporu rozvoja mladých talentov v oblasti líderstva a zodpovedného podnikania študentskej spoločnosti vysokoškolských študentov AIESEC. Sme tiež súčasťou Medzinárodného kávového inštitútu, prostredníctvom ktorého šírime osvetu o kávovej kultúre na Slovensku a podporujeme talenty v oblasti baristiky - odbornej prípravy kávy, pretože vieme, že vzdelávanie mladých ľudí k poctivej práci má celospoločenský význam.
Venujeme sa tiež podpore športových podujatí detí a dospelých na medzinárodnej aj lokálnej úrovni - judo, atletické preteky.
Nemenej dôležitá je podpora regionálnych kultúrnych podujatí s cieľom upevňovať a rozvíjať tradície a kultúru na našom území. Myslíme aj na najviac zraniteľných, preto pravidelne prispievame do nadácií a centier pomoci napr. OZ Svetielko nádeje.
Od počiatkov nášho podnikania nám nie je ľahostajná ani otázka životného prostredia. Ako prvá vendingová spoločnosť na našom trhu sme začali používať ekologické papierové poháriky k servírovaniu našich nápojov, informujeme našich zákazníkov o zásadách recyklovania obalov, šetrenia energie pri používaní zariadení a využívania kávového odpadu v kanceláriách. Všetkých našich zamestnancov vedieme k zodpovednému hospodáreniu s prostriedkami, energiami a odpadmi tak, aby sme našou činnosťou čo najmenej zasahovali do životného prostredia.

30

ROKOV SKÚSENOSTÍ


S PREVÁDZKOVANÍM AUTOMATOV