TOVAROVÉ AUTOMATY

Snackové automaty spoločne s kávomatmi ponúkajú rýchlu a 24 hodín denne dostupnú možnosť občerstvenia. Sú Vám k dispozícií vždy, keď potrebujete načerpať potrebnú energiu. Zabezpečujeme pravidelné doplňovanie čerstvých produktov a staráme sa o pravidelnú hygienu a servis zariadení.

V našich snackových automatoch nájdete široký výber najobľúbenejších tradičných keksíkov, tyčiniek, čokolád, rôzne druhy sladkého pečiva, balené perlivé a neperlivé minerálne vody, sladené, kolové a energetické nápoje obľúbených značiek.
Na vybraných miestach si môžete pochutiť na niekoľkých druhoch výborných čerstvých bagiet a sendvičov ako aj sortiment zdraviu prospešných produktov, 100 % bio produkty, paleo, vegánske, diabetické, bezlepkové produkty a produkty bez obsahu laktózy.
Pri úprave a nastavení konfigurácie môžu byť tovarové automaty využité aj na predaj hygienických produktov, ochranných rúšok, respirátorov a pod.

Zobrazené všetky 3 výsledky

 • Bianchi LEI300 + ARIA S

  Nápojový automat Bianchi LEI300 SMART ponúka až 20 priamych volieb nápojov, espresso nápoje zo zrnkovej kávy, nápoje z instantnej kávy, čokoládové nápoje, čaj a iné špeciality. Spolu so snackovou časťou ASIA S tvorí kombinovaný automat na horúce nápoje a rýchle občerstvenie. Automat má kapacitu 300 pohárov, disponuje zásobníkom na zrnkovú kávu a 6 zásobníkmi na instantné produkty a je vhodný najmä pre súkromné organizácie a business centrá.

  Viac info
 • Bianchi ARIA M

  Tovarový automat Bianchi Aria M je automatický špirálový automat určený na predaj cukroviniek, slaných pochutín, sendvičov, bagiet, balených vôd a plechoviek s teplotou vnútorného prostredia až do 3°C. Má elegantný dizajn s kovovým rámom dverí, vysokú variabilitu pre predaj rôznych druhov produktov. Obsahuje 5 zásuviek po 6 až 8 špirál pre až 292 produktov. Tento snackový automat je dostupný vo verzii Slave a Master.

  Viac info
 • Bianchi ARIA L

  Tovarový automat Bianchi Aria L je automatický špirálový automat určený na predaj cukroviniek, slaných pochutín, sendvičov, bagiet, balených vôd a plechoviek s teplotou vnútorného prostredia až do 3°C. Má elegantný dizajn s kovovým rámom dverí, vysokú variabilitu pre predaj rôznych druhov produktov. Obsahuje 6 zásuviek po 8 špirál pre až 380 produktov. Tento snackový automat je dostupný vo verzii Slave a Master.

  Viac info