NÁPOJOVÉ AUTOMATY

Pri ceste do práce, v škole, v zdravotníckom zariadení, na čerpacej stanici či na úrade, všade tam sa môžete občerstviť našou kvalitnou zrnkovou a instantnou kávou, kávovými nápojmi s obsahom 100 % sušeného mlieka, kávovými špecialitami s príchuťami čokolády, vanilky, oriešku, Irish cream a širokým výberom bezkofeínových nápojov od čokolády cez krémové nápoje milky shake až po čaj. Vychutnajte si aj veľké 250 ml a extra veľké 300 ml nápoje.
Ponúkame predaj zrnkovej a instantnej kávy, kakaových nápojov, cappuccin s príchuťami, granulované mlieka a mliečne náhrady, čaje a čajové nápoje a milky shakes. Ponúkame tiež doplnkový sortiment k prevádzke nápojových automatov: poháre 150 ml, 180 ml, 250 ml, 300 ml, viečka a plastové a drevené eko miešatká.

Zobrazených všetkých 6 výsledkov

 • Bianchi LEI300 + ARIA S

  Nápojový automat Bianchi LEI300 SMART ponúka až 20 priamych volieb nápojov, espresso nápoje zo zrnkovej kávy, nápoje z instantnej kávy, čokoládové nápoje, čaj a iné špeciality. Spolu so snackovou časťou ASIA S tvorí kombinovaný automat na horúce nápoje a rýchle občerstvenie. Automat má kapacitu 300 pohárov, disponuje zásobníkom na zrnkovú kávu a 6 zásobníkmi na instantné produkty a je vhodný najmä pre súkromné organizácie a business centrá.

  Viac info
 • Bianchi LEI400

  Nápojový automat Bianchi LEI400 ponúka 11 priamych volieb nápojov, espresso nápoje zo zrnkovej kávy, nápoje z instantnej kávy, čokoládové nápoje, čaj a iné špeciality. Automat má kapacitu 400 pohárov, disponuje zásobníkom na zrnkovú kávu a 5 zásobníkmi na instantné produkty. Využitie nápojového automatu je vďaka vysokej produkcii nápojov a odolnosti najmä na frekventovaných verejných miestach a v súkromných organizáciách.

  Viac info
 • Bianchi LEI500 SMART

  Nápojový automat Bianchi LEI500 SMART ponúka až 24 priamych volieb nápojov, espresso nápoje zo zrnkovej kávy a instantnej kávy, čokoládové nápoje, čaj a iné špeciality. Automat má kapacitu 500 pohárov, disponuje zásobníkom na zrnkovú kávu a 7 zásobníkmi na instantné produkty. Kávomat s inovatívnym dizajnom a prehľadným výberom veľkého množstva nápojov je vhodný najmä pre verejné miesta, business centrá a súkromné spoločnosti.

  Viac info
 • Bianchi LEI600 ESPRESSO

  Nápojový automat Bianchi LEI600 ESPRESSO ponúka 11 priamych volieb nápojov, espresso nápoje zo zrnkovej kávy, nápoje z instantnej kávy, čokoládové nápoje, čaj a iné špeciality. Automat má kapacitu až  600 pohárov, disponuje zásobníkom na zrnkovú kávu a 6 zásobníkmi na instantné produkty. Využitie nápojového automatu je vďaka vysokej produkcii nápojov a odolnosti najmä na frekventovaných verejných miestach a v súkromných organizáciách.

  Viac info
 • Bianchi LEI600 SMART

  Nápojový automat Bianchi LEI600 SMART ponúka až 24 priamych volieb nápojov, espresso nápoje zo zrnkovej kávy, nápoje z instantnej kávy, čokoládové nápoje, čaj a iné špeciality. Automat má kapacitu až  600 pohárov, disponuje zásobníkom na zrnkovú kávu a 6 zásobníkmi na instantné produkty. Kávomat s inovatívnym dizajnom a prehľadným výberom veľkého množstva nápojov je vhodný najmä pre verejné miesta, vzdelávacie inštitúcie a business centrá.

  Viac info
 • Bianchi LEI700 PLUS 2 CUPS SMART

  Nápojový automat Bianchi LEI700 PLUS 2CUPS SMART ponúka až 30 priamych volieb nápojov, 2 veľkosti pohárov a predstavuje tak najväčšie možnosti spomedzi nápojových automatov na trhu. Automat má kapacitu až 900 pohárov, disponuje zásobníkom na zrnkovú kávu a 7 zásobníkmi na instantné produkty. Využitie nápojového automatu je vďaka vysokej produkcii nápojov a inovatívnemu dizajnu najmä na frekventovaných verejných miestach, vzdelávacích inštitúciách a business centrách.

  Viac info