Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 14

 • Saeco Aulika Evo BLACK

  Saeco Aulika Evo BLACK sa vyznačuje profesionálnou kvalitou prípravy espressa a veľkej kávy. Kávovar má stredne vysokú produkciu nápojov, disponuje nastaviteľnou intenzitou a objemom kávy, má kompaktné rozmery pri zachovaní vysokej kapacity zásobníka na kávové zrnká a vodu. Je vhodný pre profesionálnu a pohodlnú prípravu kávy. Pripravuje dvojité espresso a dvojitú veľkú kávu, čím skracuje čas prípravy kávových nápojov, je preto ideálny pre vyťažené kancelárie.

 • Saeco Aulika Evo FOCUS

  Saeco Aulika Evo FOCUS sa vyznačuje profesionálnou kvalitou prípravy kávy a mliečnych špecialít. Tento automatický kávovar pripravuje cappuccino a caffe latte na jeden dotyk vďaka funkcii One Touch Cappuccino. Kávovar má stredne vysokú produkciu nápojov, disponuje nastaviteľnou intenzitou a objemom kávy, má kompaktné rozmery pri zachovaní vysokej kapacity zásobníka na kávové zrnká a vodu. Je vhodný pre profesionálnu a pohodlnú prípravu kávy v kanceláriách.

 • Saeco Royal Gran Crema

  Saeco Royal Gran Crema sa vyznačuje profesionálnou kvalitou prípravy kávy a mliečnych špecialít. Elegantný kávovar v matnej čiernej farbe disponuje praktickým ohrevom šálok, nastaviteľnou intenzitou a objemom kávy a vďaka automatickému cappuccinatoru pohodlne pripravíte mliečnu penu do nápojov cappuccino či caffé latte. Kávovar je vďaka výbornému pomeru ceny a výkonu ideálnym riešením do stredne veľkých kancelárií.

 • Saeco Aulika Evo Office

  Saeco Aulika Evo Office je plnohodnotným nástupcom jedného z najobľúbenejších modelov produkcie, kávovaru Saeco Royal Office. Ide o profesionálny automatický kávovar určený do väčších kancelárií s produkciou až 130 káv za hodinu, s uzamykateľnými zásobníkmi, priestorom s lisovacou jednotkou a nastavením kávy. Je vhodný pre kancelárie, kde je kladený dôraz na jednoduchý výdaj kvalitného espressa a lunga, avšak bez požiadavky nápojov obsahujúcich mliečnu penu. 

 • Saeco Aulika Evo TOP HSC

  Saeco Aulika Evo Top HSC (High Speed Cappuccino) patrí medzi vysokovýkonné automatické kávovary. Vďaka displeju, fotorealistickým ikonám, LED podsvieteniu a modernému, sofistikovanému dizajnu predstavuje spoločne s rýchlym výdajom nápojov s mliekom a veľkým zásobníkom ideálne riešenie pre vysoko vyťažené prevádzky. Ku kávovaru je možné pripojiť platobný systém, má počítadlo nápojov a kreditový systém.

 • Saeco Aulika Evo TOP HSC RI

  Saeco Aulika Evo Top HSC (High Speed Cappuccino) RI patrí medzi vysokovýkonné automatické kávovary. Vďaka displeju, fotorealistickým ikonám, LED podsvieteniu a modernému, sofistikovanému dizajnu predstavuje spoločne s rýchlym výdajom nápojov s mliekom a možnosťou pripojenia na pevný prívod vody ideálne riešenie pre vysoko vyťažené prevádzky. Ku kávovaru je možné pripojiť platobný systém, má počítadlo nápojov a kreditový systém.

 • Saeco Aulika TOP HSC

  Saeco Aulika TOP HSC (High Speed Cappuccino) je profesionálny automatický kávovar určený do kancelárií s produkciou až 130 káv za hodinu, s uzamykateľnými zásobníkmi. Kávu s mliekom, cappuccino a caffe latte pripravuje extra rýchlo a len na jeden dotyk, čo výrazne zjednodušuje a zrýchľuje prípravu. Vyznačuje sa veľkou kapacitou zásobníkov na zrnkovú kávu, vodu a odpadovú kávu.

 • Saeco Aulika TOP HSC RI

  Saeco Aulika TOP HSC (High Speed Cappuccino) je profesionálny automatický kávovar určený do kancelárií s produkciou až 130 káv za hodinu, s uzamykateľnými zásobníkmi pre profesionálne využitie. Kávu s mliekom, cappuccino a caffe latte pripravuje extra rýchlo a len na jeden dotyk, čo výrazne zjednodušuje a zrýchľuje prípravu. Kávovar je možné pripojiť na pevný prívod vody.

 • Chladnička na mlieko

  Praktická chladnička na mlieko s kompresorom s objemom 7 litrov ako doplnok ku kávovarom Saeco Aulika TOP a Saeco Phedra Cappuccino má svoje uplatnenie vo vyťažených prevádzkach. Umožňuje bezproblémovú prípravu obľúbených kávových nápojov s mliekom, pričom sa už nemusíte obávať o čerstvosť mlieka.

 • Coinbox pre Saeco Aulika

  Coinbox – príslušenstvo k modelom kávovarov Aulika TOP HSC, Aulika Evo TOP HSC a Aulika Office slúži na zapojenie mincovníka a následné prijímanie hotovostných platieb za nápoje. Predstavuje tak možnosť ako kávovar využívať bez obsluhy v samoobslužných prevádzkach, bufetoch, cukrárňach, podnikoch s občerstvením a pod.

 • Kapučinátor pre Saeco Aulika

  Kapučinátor predstavuje doplnkové príslušenstvo k modelom kávovarov Aulika TOP a Aulika Focus. Pomocou kapučinátora kávovar automaticky pripravuje krémovú mliečnu penu k obľúbeným nápojom ako cappuccino a caffé latte.

 • Saeco Lirika Basic

  Saeco Lirika Basic je automatický kávovar kompaktných rozmerov s moderným dizajnom vhodný pre všetky menšie kancelárske a Horeca priestory. Vyznačuje sa jednoduchou obsluhou a vysokou kapacitou zásobníkov. Pripravuje perfektné espresso zo zrnkovej kávy. Mliečnu penu do cappuccina je možné pripraviť manuálne pomocou Panarella.

1 2