Tel.: +421 48 416 19 47, +421 911 617 223
E-mail: davital@davital.sk
automaty-kavomaty-vending-selection-coffee-káva-espresso-káva so sebou-coffee to go-napojove automaty-kava s mliekom-cappuccino-caffe latte
Súboj nápojov! Ktorý máte z kávomatu najradšej?
jún 25, 2018

Doprajte si v práci zaslúžený coffee break

kava, coffee, coffee break, praca, kancelaria, office, office kavovary, kavomaty, automaty na kavu, napojove automaty

Šálka dobrej kávy, pri ktorej si máme možnosť na chvíľu oddýchnuť, porozprávať sa s kolegami a načerpať energiu, je pre väčšinu z nás neoddeliteľnou súčasťou každého pracovného dňa. Či ste súčasťou malej alebo väčšej firmy, pre každú máme pripravené ideálne riešenie, ktoré pokryje požiadavky na dokonalý "coffee break" tak, aby si na svoje prišiel každý od zamestnacov výroby, cez administratívnych pracovníkov až po obchodné návštevy. Široká ponuka kávy, technológií a doplnkové služby sú prispôsobené na mieru, profesionálny servis je samozrejmosťou.

Príjemné prostredie a chvíle s kolegami

Kratšia prestávka na kávu umožňuje kolegom porozprávať sa o riešení pracovnej úlohy alebo aj o viac či menej osobnejších témach. Práve takéto chvíle patria k prirodzeným tmelom pracovného kolektívu, kedy sa budujú dobré vzťahy medzi kolegami, pomáhajú znižovať stres na pracovisku a prispievajú k vyššej miere koncentrácie a motivácie.

Káva, ktorá Vám chutí

Vieme, že chuťové preferencie sa môžu líšiť, preto máme na výber štyri druhy prémiovej zrnkovej kávy Caffé Boasi z talianskej rodinnej pražiarne s vyše storočnou tradíciou, ktorú dovážame čerstvo praženú v pravidelných intervaloch. Na kvalitu kávy vplýva jej čerstvosť, preto je pre nás dôležité, aby sa k zákazníkom vždy dostala káva tej najlepšej kvality. Zamestnanci vo výrobe počas kratších prestávok ocenia rýchlosť prípravy svojich obľúbených kávových nápojov, preto náš sortiment zahŕňa tiež niekoľko druhov instantnej kávy. Sortiment káv uzatvárajú obľúbené cappuccinové nápoje s rôznymi príchuťami a bezkofeínové kávy.

Kávovar pre každú kanceláriu

Z našej ponuky si vyberiete kávovar pre každú veľkosť kancelárie a pracovného kolektívu. Spoľahlivé kancelárske kávovary značky Saeco, s ktorou dlhoročne spolupracujeme, predstavujú súhru dobrej dostupnosti, výborné parametre pre prípravu dokonalého espressa a ďalších kávových nápojov a jednoduchosť obsluhy. V ponuke máme celý sortiment kancelárskych kávovarov s pravidelne pripravovanými novinkami, ktoré si môžete prísť pozrieť a nechať si z nich pripraviť kávu v našom plne vybavenom showroome v Banskej Bystrici.

Kávové riešenie bez starostí

Chceli by ste v práci denne piť skvelú kávu, mať k dispozícií profesionálny kávovar s kompletnou starostlivosťou na kľúč a túto službu si môcť dať do nákladov? Naša jedinečná služba zahŕňa pravidelnú dodávku čerstvej zrnkovej kávy Caffé Boasi už od 6 kg mesačne v závislosti od typu služby, spoľahlivý kávovar značky Saeco, kvalitný kávový porcelán Caffé Boasi, pravidelný servis, expresnú inštaláciu, pravidelnú výmenu filtra na vodu v záujme ochrany zariadenia a záruky perfektnej chuti kávy, rezervný kávovar v prípade potreby a samozrejmosťou je technická podpora a zaškolenie. V prípade záujmu o bližšie informácie spojené s našimi jedinečnými balíkmi služieb EXTRA a EXCELLENT nás prosím kontaktujte na e-mail davital@davital.

Servis a poradenstvo

Už vyše 25 rokov je našou prioritou zákazníkom poskytovať kompletné služby vrátane technického zázemia a odborného servisu. Samozrejmosťou je preto profesionálny servis dostupný na celom území Slovenska. Pracovný deň bez šálky kávy je pre mnohých úplne nepredstaviteľný, preto sú naši pracovníci tiež k dispozícií s riešením a poradenstvom prostredníctvom telefonickej a e-mailovej komunikácie, kedy je možné odstrániť promptne najväčšie množstvo drobných technických problémov doslova "za pár sekúnd".

Coffee break na jednotku

Ku kancelárskym kávovarom Vám tiež radi odporučíme filtre na vodu, čistiace prostriedky a prostriedky na odvápnenie kávovaru prípadne doplnkové vybavenie ku kávovarom ako kvalitný kávový porcelán Caffé Boasi do Vašej firemnej kuchynky, stojan pod kávovar či napríklad aj štýlovú chladničku na mlieko.