Tel.: +421 48 416 19 47, +421 911 617 223
E-mail: davital@davital.sk

Naše automaty na výdaj rýchleho občerstvenia nájdete na rôznych verejných miestach a v súkromných inštitúciách a môžete si tak kdekoľvek vybrať zo širokého sortimentu produktov. Ak máte prestávku v práci, ponáhľate sa na prednášku do školy, na vlak alebo čakáte na vyšetrenie, všade tam môžete nájsť náš tovarový automat a v ňom niečo, čo vás zasýti.

Pravidelná strava je pre organizmus veľmi dôležitá a my to vieme. Nie nadarmo sa hovorí, že keď sme hladní, sme nervózni a podávame nižšie výkony. Uponáhľaná doba, dlhšie pracovné hodiny či nočné zmeny a nepretržité prevádzky prehlbujú potrebu umiestňovania potravinových automatov zabezpečujúcich neustálu možnosť občerstvenia. Naše automaty sú tu pre vás ak ste si nestihli zobrať z domu desiatu, bufet či obchod po ceste bol už zatvorený alebo vás jednoducho prepadol hlad.

TOP výhody snackových automatov
 • 24 hodinová dostupnosť občerstvenia.
 • Fungujú automaticky bez potreby ľudskej sily pri výdaji produktu.
 • Zaberajú minimálnu plochu a zmestia sa takmer kamkoľvek.
 • K ich inštalácií je potrebný len prívod elektriky.
 • Široký sortiment produktov je prispôsobený požiadavkám daného miesta.
 • Prehľadný výber produktov cez presklené okno.
 • Spoločne s kávomatom tvoria komplexnú možnosť občerstvenia.
 • Pravidelné doplňovanie produktov je zabezpečené našimi technikmi.
 • V prípade poruchy zabezpečíme rýchly servis a nápravu.
Kde nájdete naše snackové automaty?

Snackové automaty väčšinou nájdete na verejných miestach, v stredných až väčších podnikoch v tesnej blízkosti našich nápojových automatov na kávu. Ku káve či horúcej čokoláde si tak hneď môžete dopriať aj občerstvenie.

Typy snackových automatov

Prevádzkovaniu automatov na rýchle občerstvenie sa naša spoločnosť venuje vyše 20 rokov. Počas tohto obdobia sme nadviazali spoluprácu s viacerými zahraničnými výrobcami týchto technológií a pre našu prevádzku sme si vybrali také modely automatov, ktoré svojimi možnosťami uskladnenia a distribúcie tovaru najlepšie vyhovujú lokalitám umiestnenia.

 • Prevádzkujeme automaty talianskych značiek FAS, Bianchi a Saeco.
 • Najčastejším umiestňovaným typom sú špirálové potravinové automaty. V niektorých menej vyťažených lokalitách prevádzkujeme karuselové potravinové automaty.
 • Jednotlivé typy sa odlišujú množstvom a rozložením špirál, ktoré zachytávajú produkty. To nám umožňuje pripraviť snackový automat pre požiadavky a vyťaženosť konkrétneho miesta.
Sortiment snackových automatov

Snackové automaty ponúkajú rýchlu a dostupnú možnosť občerstvenia vždy, keď potrebujete načerpať energiu. Snažíme sa optimalizovať sortiment tovarov v našich automatoch tak, aby vyhovoval väčšine zákazníkov a maximálne pokryl ich potreby. V našich automatoch tak nájdete okrem najobľúbenejších tradičných keksíkov a tyčiniek aj rôzne druhy sladkého pečiva, balené perlivé a neperlivé minerálne vody, sladené, kolové a energetické nápoje známych značiek. Na vybraných miestach si môžete pochutiť na niekoľkých druhoch výborných čerstvých bagiet, sendvičov a vybrať si zo sortimentu zdraviu prospešných produktov. Snackové automaty tak už nie sú len núdzovým riešením, keď si nutne potrebujete dať niečo pod zub, ale stávajú sa plnohodnotnou formou rýchleho občerstvenia. Stačí si len vybrať, na čo máte práve chuť.

Zdravo a chutne aj z automatu

Pripravili sme pre vás celú radu produktov, z ktorej si vyberú aj tí najnáročnejší. Vo vybraných snackových automatoch nájdete sortiment zdraviu prospešných produktov, 100 % bio produkty, paleo, vegánske, diabetické, bezlepkové produkty a produkty bez obsahu laktózy. Nájdete tu snacky s obsahom rôznych druhov sušeného ovocia, orieškov, vitamínov a minerálov, proteínov, vlákniny, fruktózy, kyseliny listovej… Ak máte chuť na sladké a zároveň si chcete dopriať niečo zdravé, prípadne máte určité potravinové intolerancie, v automatoch našej spoločnosti si vyberiete tie pravé snacky pre vás.

Ak máte záujem o umiestnenie automatu na kávu alebo rýchle občerstvenie či kúpu kávovaru do Vašej spoločnosti, kontaktujte nás na davital@davital.sk. Radi Vám s výberom pomôžeme.

Váš tím Davital