Tel.: +421 48 416 19 47, +421 911 617 223
E-mail: davital@davital.sk

Extra veľká porcia kávy so sebou, cappuccino, caffé latte, čokoláda, čaj, a ďalšie kávové špeciality teraz ešte dostupnejšie! Pripravili sme si pre Vás novinku a rozšírili sme obľúbený koncept Coffee to go o ďalšie typy spoľahlivých kávomatov, v ktorých nájdete široký sortiment veľkých nápojov podávaných v pohodlných 250 ml papierových pohárikoch.

Na kávu Vás kávomat láka už z diaľky

Veľkokapacitný, spoľahlivý nápojový automat dokáže pripraviť nápoj s objemom 250 ml doslova za pár sekúnd, preto je vhodnou voľbou, keď sa ponáhľate cestou do práce či do školy. Atraktívny branding Coffee to go Roztoč to vo veľkom, tlačidlá s ikonami nápojov, ktoré ľahko nabádajú k rýchlej orientácií v ponuke a kávomat doplnený držiakom na praktické viečka, ktoré zabraňujú vyliatiu nápojov sú základné znaky, ktorými je vybavený náš kávomat Coffee to go 250 ml. Predvoľba cukru Vám umožní pohodlne nastaviť si dávkovanie cukru presne podľa Vašej chuti, nápoje si môžete vychutnať celkom bez cukru, alebo cukor pridať.

Vyberte si Váš obľúbený nápoj v extra veľkom poháriku

Sortiment kávomatu je naozaj široký, môžete si vybrať až z 15 rôznych nápojov, z ktorých 14 je veľkých s objemom á 240 ml a 1 nápoj - klasická káva ponúkame aj v klasickej verzii 150 ml. Na výber sú najobľúbenejšie klasické kávové nápoje ako káva, veľká káva, káva s mliekom, cappuccino, caffe latte, ďalej kávové nápoje s príchuťami ako vanilkové cappuccino, vanilkové caffe latte a káva s čokoládou či jeden z najobľúbenejších nápojov - cappuccino s príchuťou írskej whiskey Irish cream. Na výber je aj niekoľko bezkofeínových horúcich nápojov - napenené mlieko, Vanilla cream, klasická čokoláda, mliečna čokoláda, vanilková čokoláda a čaj. Svoj obľúbený nápoj si tak nájde naozaj každý...