Tel.: +421 48 416 19 47, +421 911 617 223
E-mail: davital@davital.sk

V súčasnosti naše nápojové automaty pripravujú až niekoľko desiatok rôznych nápojov, ktorých receptúry sme starostlivo pripravili a ich kvalitu pravidelne kontrolujeme. Priestor dávame aj novinkám v podobe zaujímavých príchutí a novým kombináciám. V našej ponuke nájdete niekoľko typov kávomatov, ktoré ponúkajú naozaj široké spektrum horúcich nápojov od klasických kávových, cez zaujímavé príchute caffé latte až po čokoládové špeciality. Zaujímalo nás teda, ktoré sú tie Vaše úplne najobľúbenejšie!

Najobľúbenejší nápoj z kávomatu

Nápoje pripravené z čerstvo pomletej zrnkovej kávy patria už tradične k Vašim najobľúbenejším, preto nás neprekvapilo, že ste si najviac obľúbili espresso s mliekom, ktoré obsahuje ako základ tradičné espresso a na povrchu krémovú mliečnu penu pripravenú zo 100 % sušeného mlieka, ktorá sa rozplýva na jazyku a nápoj je preto chutný a lahodný.

Espresso alebo lungo?

Spomedzi týchto nápojov, ktoré sa odlišujú len rôznym objemom vody a spája ich rovnaké množstvo kávových zŕn (8 g) vyhralo klasické espresso. Práve v tomto nápoji si máte možnosť najlepšie vychutnať kvalitnú čerstvo pomletú kávu, ktorú pravidelne dovážame čerstvo upraženú z talianskej pražiarne.

Maxi víťaz

Teší nás, ako ste si obľúbili naše extra veľké nápoje coffee to go s objemom až 300 ml. Absolútne najžiadanejším nápojom je extra veľká káva s mliekom, ktorá obsahuje extra porciu kávy a lahodnú mliečnu penu.

Caffé latte s obľúbenou príchuťou

Medzi kávovými nápojmi s obsahom mlieka si prvenstvo vybojovalo caffé latte s vanilkovou príchuťou, nápoj, pri ktorom sa káva doplnená o väčšie množstvo mliečnej peny snúbi s lahodnou chuťou vanilky. Tento nápoj za sebou nechal aj klasiky ako cappuccino, jeho čokoládový variant či klasické caffé latte.

Bezkofeínové nápoje

Spomedzi bezkofeínových nápojov máte najradšej čaj v klasickej aj maxi verzii, ktorý je rýchlo pripravený a najmä počas zimných mesiacov, dokáže výborne zahriať. Čokoládovým nápojom kraľuje mliečna čokoláda, ktorú vďaka výnimočne lahodnej chuti vyhľadávajú nielen tí najmenší, ale aj mnohí naši dospelí zákazníci.

Irish cream a Írska káva

Medzi najobľúbenejšie ochutené horúce nápoje patrí práve cappuccino s príchuťou írskej whiskey a jeho variant s extra porciou kávy, Írska káva. Táto zaujímavá príchuť, ktorá samozrejme žiadny alkohol neobsahuje, je už dlhé roky jedným s našich bestsellerov.