Tel.: +421 48 416 19 47, +421 911 617 223
E-mail: davital@davital.sk

Aróma. Chuť. Zážitok.

Ochutnajte nápoje pripravené z čerstvo pomletých kávových zŕn pražených v Taliansku teraz v našich nápojových automatoch. Aróma a chuť kávy Boasi sa premení na nezabudnuteľný zážitok!
Tradičná talianska značka kávy Boasi sa zrodila v roku 1930 a odvtedy je nezameniteľným synonymom vášne pre kávu, ktorú v sebe nesú už tri generácie rodiny Boasi. Pražiareň kávy, ktorá dbá o jej vysokú kvalitu sa nachádza v talianskom meste Serrevalle Scrivia.

Nabite sa energiou a vychutnajte si kvalitné espresso nápoje kdekoľvek a kedykoľvek z našich automatov na kávu!
Naše espresso obsahuje 75 % kávovej odrody Arabica vysokej kvality, má krásnu arómu a zaručene vás osvieži a dodá energiu. Obsahuje chuťovo vyváženú zmes stredoamerických kávových zŕn, je silne aromatická s plným telom a výraznou dochuťou, obohatená o dlhotrvajúcu cremu, typickú vrstvu peny na povrchu espressa.

Tradícia Caffè Boasi

Prístav v Janove bol vždy dôležitým miestom zhromažďovania a distribúcie tej najlepšej svetovej kávovej produkcie a bol preto označovaný za miesto, kde sa zrodilo množstvo špecialistov na praženie kávy. Niektorí z nich v roku 1950 pocítili potrebu založiť združenie pre nákup a spracovanie zelených kávových zŕn, čo bolo stavebným kameňom pre vznik spoločnosti TAG, “Torrefattori Associati Genova”, založenej rodinou Boasi v roku 1930.

V roku 2004 sa pražiareň TAG z dôvody zvýšenia výrobnej kapacity presťahovala z priestorov Via Spalato v Janove do nových priestorov v Serravalle Scrivia.
V roku 2007 dosiahla dve dôležité certifikácie, systém manažérstva kvality ISO 9001 a Systém manažérstva bezpečnosti potravín, ktoré potvrdzujú dôraz na kvalitu produktov a služieb ponúkaných zákazníkom. Počas troch generácií bola vášeň pre kávu rozvíjaná s remeselnou starostlivosťou a to sa nezmenilo ani zavedením moderných výrobných procesov. "Investovanie do výrobných procesov, kontroly kvality a služieb je naša životná filozofia," hovorí Marco Boasi, prezident spoločnosti.

Aroma. Taste. Experience.

Enjoy our espresso coffee drinks prepared from freshly ground coffee beans roasted in Italy from our vending machines.
Aroma and taste of Caffè Boasi is transformed into an unforgettable experience!
Traditional Italian brand Caffè Boasi established in 1930 held by three generations of Boasi family has an uncomparable passion for coffee. Caffè Boasi is roasted in Italian town Serrevalle Scrivia and the roaster cares passionately about high quality of coffee.


Pump up your energy and enjoy the finest espresso coffee drinks wherever and whenever you want from our vending machines!
Our espresso, made from the finest, 75 % Arabica coffee beans, with its beautiful aroma, will leave you feeling refreshed and energised. It contains a full flavour balanced coffee blend of Central American coffee beans. The strong, aromatic, full bodied coffee comes with a distinctive aftertaste, enriched by long-lasting crema, typical espresso foam.

Tradition of Caffè Boasi

The port of Genoa has always been an important point for the collection and distribution of the top world coffee production, this is why Genoa is the site of a “school” of specialists in coffee roasting. Some of these specialists, in the 1950s, felt the need to form a consortium for purchasing, processing and blending the raw coffee: this gave birth to TAG, “Torrefattori Associati Genova”, by the Boasi family (Caffé Boasi, 1930).

In 2004 TAG production moved from Via Spalato in Genoa to the new plant in Serravalle Scrivia in order to enhance its production capacity.
In 2007, the TAG achieved two important quality certifications, ISO 9001 and IFS, ensuring ever greater attention to the quality of the product and of the services offered to customers.
For three generations of cultivating the passion for coffee, with the craftsman’s care that stays alive even in the modern industrial processes. “Investing in production systems, quality control and service is a philosophy of life,” says Marco Boasi, President.